Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Asystent/ Asystentka Biura / Office Assistant Miejsce pracy: Katowice - Og這szenia Katowice
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 30/05/2018 11:05:16
3 tygodnie temu
Asystent/ Asystentka Biura / Office Assistant

Miejsce pracy: Katowice
Region: 奸御kie

Centrum Ksi璕owo-Rachunkowe Sp. z o. o. zajmuje si obs逝g finansowo-podatkow, zar闚no os鏏 fizycznych jak i firm. Naszym atutem jest m這dy zesp馧 nastawiony na sukces, wsparty do鈍iadczon kadr.

Opis stanowiska

Prowadzenie dokumentacji biurowej,
Przygotowywanie materia堯w handlowych,
Wsparcie dla pozosta造ch dzia堯w Firmy,
Nawi您ywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
Dbanie o wysok, jako嗆 obs逝gi klienta,
Wymagania

Zaanga穎wanie w prac i realizowane projekty;
Bardzo dobra organizacja pracy w豉snej;
Komunikacja na poziomie ponadprzeci皻nym;
Zdolno軼i organizacyjne i negocjacyjne;
Oferujemy

Sta陰, stabiln i ciekaw prac w m這dym, dynamicznie rozwijaj帷ym si zespole,
Prac od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach 9-17
Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narz璠zia pracy, szkolenia.
Informujemy, 瞠 nades豉nych dokument闚 nie zwracamy. Zastrzegamy sobie mo磧iwo嗆 odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W ofercie prosimy umie軼i klauzul: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, DzU nr 133, poz. 883).
Kontakt:
ksiegowosc@cwpb.pl
Telefon:
322298462

Ods這n: 323
      Zobacz Katalog Katowickich Wizyt闚ek

KATOWICKIE OGΜSZENIA
www.katowickie-ogloszenia.pl