Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Samodzielny Ksi璕owy / Ksi璕owa miejsce pracy: Katowice - Og這szenia Katowice
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 22/08/2019 09:36:27
31 minut temu
Centrum Ksi璕owo-Rachunkowe, opiera si na kompleksowej obs逝dze finansowej klient闚. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szeroki wachlarz rozwi您a w zakresie wszelkich us逝g finansowych. Nasza oferta kierowana jest zar闚no do os鏏 prowadz帷ych dzia豉lno嗆 gospodarcz, jak i du篡ch korporacji poszukuj帷ych nowoczesnych form wsp馧pracy w dziedzinie finans闚. Wyr騜nia nas d逝goletnie do鈍iadczenie oraz wsp馧praca z wieloma presti穎wymi instytucjami finansowymi i bankowymi w Polsce.

ksi璕owy - ksi璕owa

Miejsce pracy: Katowice

Numer referencyjny: KS/21/KAT

Opis stanowiska:

Prowadzenie ksi庵 rachunkowych klient闚,

Prowadzenie Ksi捫ki Przychod闚 i Rozchod闚,

Przygotowywanie sprawozda finansowych, zgodnie z polskimi zasadami rachunkowo軼i oraz raportowania finansowego dla cel闚 zarz康czych klient闚,

Sporz康zanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT

Kontakt z Urz璠em Skarbowym i innymi organami administracji pa雟twowej,

Kontaktowanie si i wsp馧praca z instytucjami zewn皻rznymi ( GUS, BANKI)

Obs逝ga audytu, kontroli podatkowych i innych kontroli.

Wymagania:

Minimum 3 lat do鈍iadczenia w samodzielnym prowadzeniu pe軟ej ksi璕owo軼i (konieczne do鈍iadczenie w firmie 鈍iadcz帷ej us逝gi ksi璕owe),

Wykszta販enia wy窺zego w zakresie rachunkowo軼i, finans闚 lub ekonomii.

Znajomo軼i zagadnie ksi璕owych i przepis闚 w zakresie rachunkowo軼i

Do鈍iadczenia w samodzielnym sporz康zaniu sprawozda finansowych,

Praktyczna znajomo嗆 przepis闚 prawa podatkowego, w szczeg鏊no軼i przepis闚 o VAT i CIT, ustawy o rachunkowo軼i,

Praktycznej umiej皻no軼i obs逝gi oprogramowania ksi璕owo-finansowego, / mile widziana obs逝ga programu symfonia Finanse i Ksi璕owo嗆, symfonia Ma豉 Ksi璕owo嗆/

Dobrej organizacji i umiej皻no軼i pracy pod presj czasu, samodzielno軼i i odpowiedzialno軼i,

Komunikatywno軼i i umiej皻no軼i formu這wania my郵i w spos鏏 jasny i rzeczowy,

Dyspozycyjno軼i i zaanga穎wania,

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o prac

Samodzielno嗆 dzia豉nia, szeroki zakres odpowiedzialno軼i

Mi陰 atmosfer, sprzyjaj帷 wsp馧pracy i rozwojowi

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efekt闚 pracy

Prac dla klient闚 r騜nych bran

Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesy豉nie aplikacji klikaj帷 w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesy豉nie CV za pomoc przycisk "Aplikuj"

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si wy陰cznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV nast瘼uj帷ej klauzuli „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych jest:

Centrum Ksi璕owo-Rachunkowe Sp. z o.o., ul. Kochanowskiego 16, 40-035 Katowice, NIP: 954 276 87 42

Moje dane osobowe przetwarzane s w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, 瞠 przys逝guj mi nast瘼uj帷e prawa: prawo 膨dania dost瘼u do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usuni璚ia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Wi璚ej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje si w Polityce Prywatno軼i Administratora.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez:

zawartych w za陰czonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bie膨cej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i mo瞠 by w ka盥ym czasie wycofana.

Dodatkowo wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w za陰czonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przysz造ch rekrutacji przez okres 12 miesi璚y. Zgoda jest dobrowolna i mo瞠 by w ka盥ym czasie wycofana.
Kontakt:
CKR
Telefon:
326091024

Ods這n: 478
      Zobacz Katalog Katowickich Wizyt闚ek

KATOWICKIE OGΜSZENIA
www.katowickie-ogloszenia.pl