Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik dzia逝 produkcji i magazynu - ok. Rybnika - Og這szenia Katowice
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 14/11/2017 12:05:48
tydzie temu
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w sk豉d niemieckiej grupy kapita這wej, kt鏎a od 2002 roku wspiera swych Partner闚 biznesowych dostarczaj帷 im rozwi您ania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji sta造ch i doradztwa personalnego.
Ka盥y z 22 oddzia堯w, kt鏎e agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje si w obs逝dze firm przemys這wych. S逝篡 tak瞠 solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowo powstaj帷ej firmy produkcyjnej do dzia逝 produkcji (produkcja wysoce zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik dzia逝 produkcji i magazynu
Miejsce pracy: okolice Rybnika

Naszym Pracownikom zapewniamy:

• Zatrudnienie w oparciu o umow o prac na pe貫n etat,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzale積ione od do鈍iadczenia zawodowego,
• Prac w pr篹nie rozwijaj帷ym si zagranicznym przedsi瑿iorstwie,
• Mo磧iwo嗆 rozwoju kompetencji technicznych,
• Prac w gronie wykwalifikowanych specjalist闚
• Mo磧iwo嗆 sta貫go zatrudnienia w strukturach Firmy Klienta,
• Szkolenie wdra瘸j帷e,
• Prac w systemie zmianowym,
• Prac w zgranym zespole os鏏 posiadaj帷ych umiej皻no軼i techniczne,
• Mo磧iwo嗆 podnoszenia swoich kwalifikacji dzi瘯i uczestnictwu w licznych szkoleniach technicznych.

Od Kandydat闚 oczekujemy:

• Wykszta販enia technicznego min. zawodowe - mile widziane techniczne,
• Do鈍iadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Motywacji do podj璚ia zatrudnienie w systemie zmianowym,
• Wysokiej kultury osobistej, umiej皻no軼i wsp馧pracy w grupie, samodzielno軼i w dzia豉niu.

Opis stanowiska:

• Prace produkcyjne zwi您ane z obs逝g maszyn produkcyjnych,
• Prace konserwacyjne, usuwanie bie膨cych awarii maszyn,
• Nadz鏎 oraz kontrola nad prac maszyn,
• Kontrola jako軼i produkt闚,
• Wykonywanie obowi您k闚 zgodnie z zasadami BHP,
• Wsp馧praca z innymi cz這nkami zespo逝 oraz raportowanie do Kierownika.

Powy窺ze og這szenie jest ofert pracy sta貫j
Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za po鈔ednictwem portalu lub na adres produkcja@mondi-polska.pl
Tel. 509 280 303

Mondi. Cz這wiek. Wsp馧praca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie poni窺zej klauzuli:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883.

Kontakt:
Mondi Polska
Telefon:
509280303

Ods這n: 8
      Zobacz Katalog Katowickich Wizyt闚ek

KATOWICKIE OGΜSZENIA
www.katowickie-ogloszenia.pl