Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Kierowca, B璠zin - Og這szenia Katowice
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 7/12/2017 08:41:08
3 dni temu
DRIMPOL to firma handlowa dzia豉j帷a w bran篡 spo篡wczej od 1990 r. na terenie po逝dniowej i wschodniej Polski, zajmuj帷a si w szczeg鏊no軼i dystrybucj 篡wno軼i mro穎nej.
Obecnie poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

KIEROWCY

Miejsce pracy: B璠zin

Zadania kluczowe:
• za豉dunek, przew霩 i roz豉dunek towar闚 w celu ich dostawy do klient闚
• bie膨ca kontrola stanu technicznego pojazdu w zakresie niezb璠nym do bezpiecznego przewozu 豉dunk闚
• odpowiedzialno嗆 materialna za powierzone mienie

Wymagania:
• aktualne orzeczenie psychologiczne stwierdzaj帷e brak przeciwwskaza psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
• kurs na przew霩 rzeczy
• prawo jazdy kat. C ( opcjonalnie mo磧iwo嗆 pracy na prawo jazdy kat. B )
• za鈍iadczenie o niekaralno軼i
• mile widziane do鈍iadczenie w transporcie w bran篡 spo篡wczej
• wykszta販enie 鈔ednie
• odpowiedzialno嗆 i uczciwo嗆, sumienno嗆 i dok豉dno嗆
• systematyczno嗆, komunikatywno嗆 i kultura osobista
• miejsce zamieszkania w miejscu pracy lub najbli窺zej okolicy

W zamian oferujemy:
• prac w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie w oparciu o umow o prac na pe軟y etat
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Osoby zainteresowane, spe軟iaj帷e powy窺ze wymagania, prosimy o przesy豉nie zg這sze oznaczonych dopiskiem „KIEROWCA”/ miejsce pracy zawieraj帷ych list motywacyjny i CV na adres e-mail:
rekrutacja@drimpol.com.pl
Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Kontakt:
Kadry
Telefon:
178505193 w. 102

Ods這n: 4
      Zobacz Katalog Katowickich Wizyt闚ek

KATOWICKIE OGΜSZENIA
www.katowickie-ogloszenia.pl