Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Specjalista ds. e-marketingu i social media Katowice - Og這szenia Katowice
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 7/06/2021 07:19:50
tydzie temu
W zwi您ku z dynamicznym rozwojem firma POLSKIE CENTRUM WZORCOWANIA sp. z o.o. poszukuje specjalista ds. e-marketingu i social media.

Miejsce pracy: Katowice - sklep alkomaty-slask.pl

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac przy komputerze, tj, wysy豉nie e-maili, tworzenie bazy w Excelu, pomoc przy organizacji r騜nych wydarze, zamieszczanie og這sze na portalach internetowych i w innych mediach spo貫czno軼iowych, przygotowywanie tre軼i na strony www oraz bloga etc.

Wymagania:

- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepe軟osprawno軼i

- Bardzo dobra obs逝ga komputera, zw豉szcza pakietu MS Office

- Bieg豉 znajomo嗆 medi闚 spo貫czno軼iowych

- Mile widziana dobra znajomo嗆 j瞛yka angielskiego

- Dok豉dno嗆, skrupulatno嗆, oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,

- Mile widziane osoby dynamiczne, kreatywne i samodzielne

Oferujemy:

Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego poprzez prac w profesjonalnej firmie

- Szkolenia podwy窺zaj帷e kwalifikacje
- Premie powi您ane z wynikami pracy
- Stabilno嗆 zatrudnienia
- Elastyczne godziny pracy
- Prywatn opiek medyczn

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV za pomoc formularza.

Uprzejmie prosimy o umieszczenie informacji na temat orzeczenia o stopniu niepe軟osprawno軼i.

Informujemy, 瞠 skontaktujemy si jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Centrum Wzorcowania na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przysz造ch rekrutacji zgodnie z tre軼i art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Og鏊nego Rozporz康zenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).
Cena: 4000 z

Zg這 naruszenie
Kontakt:
Mariusz
Telefon:
324420611

Ods這n: 14
      Zobacz Katalog Katowickich Wizyt闚ek

KATOWICKIE OGΜSZENIA
www.katowickie-ogloszenia.pl