Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Elektryk- specjalista ds. utrzymania ruchu - Og這szenia Katowice
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 17/09/2021 09:57:45
2 dni temu

Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. 20388) jest agencj zatrudnienia nale膨c do grupy Personnel International, dzia豉j帷ej na mi璠zynarodowym rynku ju od 20 lat. Zatrudniamy pracownik闚 w Polsce i za granic. Za naszym po鈔ednictwem prac znalaz這 ju blisko 48 tysi璚y pracownik闚 o r騜nym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta z bran篡 logistycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk- specjalista ds. utrzymania ruchu

nr ref. 2/50/07/21

Atrakcyjna oferta pracy r闚nie dla pracownik闚 z Ukrainy i Bia這rusi.

MIEJSCE PRACY: 烤IN

Opis stanowiska:
• wykonywanie bie膨cych i okresowych przegl康闚 instalacji elektrycznych, urz康ze zabezpieczaj帷ych i steruj帷ych w zak豉dzie,
• dokonywanie bie膨cych napraw instalacji elektrycznej i osprz皻u,
• rejestrowanie i prowadzenie dokumentacji w zakresie energetyki,
• naprawy urz康ze elektrycznych, tj. rega造 mobilne, instalacja ch這dnicza, sorter automatyczny,
• zg豉szanie prze這穎nemu usterek technicznych i awarii,
• wykonywanie prac kontrolnych, instalacyjnych, monta穎wych i naprawczych w zakresie posiadanych uprawnie z elektryki, ch這dnictwa i instalacji grzewczej,
• konserwacja element闚 instalacji ch這dniczej,
• pomiary temperatury w pomieszczeniach magazynowych, prowadzenie dokumentacji ISO, HACCP,
• zapewnienie ci庵這軼i operacji magazynowych,
• obs逝ga zg這sze uszkodze i przegl康闚 w programie Singu FM.

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wysoko軼i 5000 z brutto miesi璚znie + ewentualne dodatki ok. 1000 z netto
- stabilna praca w mi璠zynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- mi豉 atmosfera, przyja幡ie nastawieni wsp馧pracownicy,
- 鈍iadczenia socjalne, obiady, owoce, paczki 鈍i徠eczne, foodtruck i inne.

Wymagania:
 uprawnienia SEP powy瞠j 1 KV,
 umiej皻no嗆 obs逝gi urz康ze pomiarowych,
 umiej皻no嗆 czytania schemat闚 elektrycznych,
 znajomo嗆 zagadnie elektryki, pneumatyki, automatyki,
 znajomo嗆 j.polskiego na poziomie dobrym,
 obs逝ga program闚: EXCEL, WORD, OUTLOOK

Do aplikacji prosimy obowi您kowo za陰czy klauzul nast瘼uj帷ej tre軼i:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych wzwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.
CV prosimy wysy豉 na adres: o.nikolayeva@personnel.com.pl
Tel. 32 441 91 59
Kontakt:
Personnel
Telefon:
32 441 91 59

Ods這n: 24
      Zobacz Katalog Katowickich Wizyt闚ek

KATOWICKIE OGΜSZENIA
www.katowickie-ogloszenia.pl