Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Przedstawiciel Handlowy - FOTOWOLTAIKA - Og這szenia Katowice
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 17/09/2021 09:57:55
2 dni temu

Personnel Group Sp. z o.o. (nr cert. 20388) jest agencj zatrudnienia nale膨c do grupy Personnel International, dzia豉j帷ej na mi璠zynarodowym rynku ju od 20 lat. Zatrudniamy pracownik闚 w Polsce i za granic. Za naszym po鈔ednictwem prac znalaz這 ju blisko 48 tysi璚y pracownik闚 o r騜nym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie dla naszego klienta - firmy z 10 letnim do鈍iadczeniem na rynku w bran篡 OZE poszukujemy pracownik闚 na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - FOTOWOLTAIKA

nr ref. 1/132/05/21

MIEJSCE PRACY: woj. 郵御kie, woj. opolskie

Kontakt :Wioleta Chmielorz tel: 504 779 413
w.chmielorz@personnel.com.pl
Wa積e:
- NIE WYMAGAMY ZAKxDANIA WxSNEJ DZIAxLNO列I GOSPODARCZEJ
- WSPIERAMY CI W POZYSKIWANIU KLIENT紟 UMAWIAJ。 WCZE吉IEJ SPOTKANIA Z KLIENTAMI
- JE浩LI NIE MASZ DO名IADCZENIA W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU- NAUCZYMY CI WSZYSTKIEGO
- DLA NAS LICZY SI PRZEDE WSZYSTKIM CH岊 DO PRACY W JEDNEJ Z NAJBARDZIEJ ROZWIJAJ。YCH SI BRAN W EUROPIE
Opis stanowiska:
- pozyskiwanie klient闚 indywidualnych, biznesowych, gospodarstw rolnych telefonicznie lub poprzez wizyty osobiste w siedzibie/domu Klienta,
- przygotowanie oferty dla Klienta (system CRM),
- zawieranie um闚 z Klientami w imieniu firmy,
- wsp馧praca z dzia貫m back office firmy w celu weryfikacji mo磧iwo軼i kredytowej, leasingowej oraz mo磧iwo軼i instalacyjnych Klienta,
- obs逝ga posprzeda穎wa (podczas monta簑 instalacji, pomp ciep豉 lub kot豉).
Oferujemy:
- wsparcie call-center od momentu podpisania umowy wsp馧pracy (umawianie spotka z klientami),
- wynagrodzenie prowizyjne nawet do 20.000,- brutto miesi璚znie
- stabilna wsp馧praca partnerska na podstawie umowy zlecenie lub w豉snej dzia豉lno軼i gospodarczej B2B- do wyboru,
- telefon s逝瘺owy, iPad z systemem CRM - od momentu podpisania umowy,
- samoch鏚 s逝瘺owy oraz karta paliwowa po okresie 3 miesi璚y pracy,

- szkolenie z wiedzy technicznej i handlowej oraz wsparcie marketingowe,
- mo磧iwo嗆 uczestniczenia w du篡ch projektach np. farmy fotowoltaiczne,
- cykliczne konkursy sprzeda穎we, imprezy integracyjne,
- praca zdalna w dogodnych dla siebie godzinach,

- mi豉 atmosfera w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie.
Wymagania:
- gotowo嗆 do pracy w nienormowanym czasie pracy,
- praca w pe軟ym wymiarze,
- zaanga穎wanie i samodzielno嗆 w dzia豉niu,
- czynne prawo jazdy kat. B + w豉sny samoch鏚 w okresie pr鏏nym,
- wysokie umiej皻no軼i interpersonalne i organizacyjne,
- do鈍iadczenie w systemie home office oraz w pracy w terenie,
- gotowo嗆 przyjazdu (raz w tygodniu) do siedziby biura w Radzionkowie.

Mile widziane:
- do鈍iadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny

Do aplikacji prosimy obowi您kowo za陰czy klauzul nast瘼uj帷ej tre軼i:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych wzwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.
Kontakt:
Personnel
Telefon:
504 779 413

Ods這n: 31
      Zobacz Katalog Katowickich Wizyt闚ek

KATOWICKIE OGΜSZENIA
www.katowickie-ogloszenia.pl